Tervehdys Imatran Urheilusukeltajat Ry:n jäsen!

 
Yhdistyksen johtokunta kutsuu kokoon ylimääräisen vuosikokouksen, jotta syyskokouksessa valittua johtokuntaa saadaan täydennettyä yhdistyksen sääntöjä vastaavaksi.
 
Syyskokouksessa johtokunnan varsinaiseksi jäseneksi valittu Turkka Rouhiainen on ilmoittanut, että hän on esteellinen toimimaan johtokunnassa, ja pyytää näin ollen eroa luottamustehtävästä. Hänen tilalleen johtokuntaan varsinaiseksi jäseneksi nousee syyskokouksen varajäseneksi valitsema Aku Ahonen. Johtokuntaan tarvitaan tämän johdosta yksi varajäsen lisää, ja tämän henkilön valinta suoritetaan yhdistyksen ylimääräisessä vuosikokouksessa tiistaina 24.1.2023 klo 18 Paikka: Imatran Kylpylä, ryhmätyötila 1
 
Tämä ja sähköpostiviesti on kutsusi kokoukseen.
 
Ystävällisin terveisin Mare & IUS Ry:n johtokunta